“Эрдэнэсчүүд” спортын шилдгүүдээ тодрууллаа

“Эрдэнэсчүүд” спортын шилдгүүдээ тодрууллаа

“Эрдэнэсчүүд” спортын шилдгүүдээ тодрууллаа

“Эрдэнэсчүүд” спортын шилдгүүдээ тодрууллаа

"Эрдэнэсчүүд” спортын шилдгүүдээ тодрууллаа

"Эрдэнэс-Тавантолгой” ХК-ийн байгууллагын аварга шалгаруулах уламжлалт спортын 5 төрөлт тэмцээн 2018 оны 10 дугаар сарын 20-21-ний өдрүүдэд Улаанбаатар хотноо болж, гар бөмбөг, сагсан бөмбөг, ширээний теннис, дартс, шатар гэсэн төрлүүдээр өрсөлдөж аваргуудаа шалгарууллаа. Медалийн эзэд болсон тамирчдадаа ажил хөдөлмөр, спортын өндөр амжилт хүсье!

Шатар/эр/

-Э.Мөнхдөл- ЗУГ-ын Ерөнхий зохион байгуулагч - Алт

-Ж.Наран- Барилга, байгууламж, ашиглалтын инженер- Мөнгө

-М.Амарбаяр- Хэвлэл мэдээллийн албаны дарга-Хүрэл

Шатар/эм/

- Э.Мөнхзаяа- ОНХАХ-ийн мэргэжилтэн-Алт

- Б.Агаамаа- Нягтлан бодогч-Мөнгө

- Г.Болормаа- ХАБ-ын мэргэжилтэн-Хүрэл

Ширээний теннис/эр/

- Ц.Энхбат- Зөвлөх-Алт

- О.Хатанбаатар- Зөвлөх-Мөнгө

- Д.Оюунхүү-Хотхон хариуцсан мэргэжилтэн-Хүрэл

Ширээний теннис /эм/

-Ц.Бүрэнжаргал-БО-ны мэргэжилтэн-Алт

-А.Одонтунгалаг- Дотоод хяналт мэргэжилтэн-Мөнгө

-Д.Энхжаргал- Ахлах нягтлан бодогч-Хүрэл

Дартс /эр/

- Г.Мөнхбат- Мэдээллийн технологи хариуцсан Ахлах мэргэжилтэн-Алт

- О.Мөнх-Эрдэнэ- ДБТХГ-ын мэргэжилтэн- Мөнгө

- Б.Борги-Төлөвлөлтийн инженер-Хүрэл

Дартс /эм/

-Б.Агаамаа- Нягтлан бодогч-Алт

- Г.Энхцэцэг- Ахлах нягтлан бодогч-

- С.Азжаргал- Дэд бүтэц, Тээвэр хариуцсан газрын мэргэжилтэн

Дартс баг/холимог/

-Маркшейдер- Алт

-ЗУГ- М.Энхтайван, Э.Мөнхзаяа, М.Гантулга-Мөнгө

- Санхүү Лидер-1-Хүрэл

Гар бөмбөг/эр/

-Төлөвлөлтийн хэсэг- Алт

-Дэд бүтэц, Тээвэр хариуцсан газар-Мөнгө

-Маркшейдерүүд баг -Хүрэл

Гар бөмбөг/эм/

-Ачилт, экспортын алба-Алт

-Санхүү лидерүүд-Мөнгө

-ХАБ-Хүрэл

 “Эрдэнэсчүүд” спортын шилдгүүдээ тодрууллаа

Сагсан бөмбөг/эр/

-Төлөвлөлтийн хэлтэс-Алт

-Маркшейдер-Мөнгө

-Санхүү-Лидерүүд

“Эрдэнэсчүүд” спортын шилдгүүдээ тодрууллаа

Сагсан бөмбөг/эм/

-ХАБ-Алт

- Уурхайн захиргаа

-Дэд бүтэц, Тээвэр хариуцсан газар

Сагс шилдэг тоглогчид

Эр- Б.Баасан- Туслах маркшейдер

Эм- Б.Болор- БО-ны мэргэжилтэн

Гар бөмбөг шилдэг тоглогчид

Эр-Б.Уранбаяр-Төлөвлөлтийн инженер

Эм- О.Халиунсүрэн-Ачилт, экспортын албаны пүүлэгч