“ЭРДЭНЭС-ТАВАНТОЛГОЙ” ХК-ИЙН ХҮНИЙ НӨӨЦИЙН САНД БҮРТГЭГДСЭН ИРГЭД

“ЭРДЭНЭС-ТАВАНТОЛГОЙ” ХК-ИЙН ХҮНИЙ НӨӨЦИЙН САНД БҮРТГЭГДСЭН ИРГЭД

2019 оны 01-р сарын 21 

Овог нэр

Эзэмшсэн мэргэжил

Анкет өгсөн он, сар, өдөр

1

Ц.Наранбаяр

Бүрэн дунд

2018.09.18

2

Г.Энэрэл

Нягтлан бодогч

2018.01.05

3

Ч.Болдоо

Сантехник, гагнуурчин

2018.01.17

4

С.Лхамсүрэн

Геологич

2018.01.26

5

Н.Энхтунгалаг

Бүрэн дунд

2018.01.29

6

Э.Сэлэнгэ

Механикч

2018.01.29

7

Т.Энхмөрөн

Бүрэн дунд

2018.01.29

8

П.Золбоо

Бүрэн дунд

2018.02.02

9

О.Цэнгэл

Тусгай дунд

2018.02.22

10

А.Болорцэцэг

Нябо

2018.03.15

11

Ч.Түмэнзол

тогооч

2018.03.26

12

М.Буманчимэг

Хүний нөөцийн менежер

2018.03.28

13

Ч.Батзаяа

Шатах ашигт малтмал эрдэс хайгуул

2018

14

Г.Баттулга

Шатах ашигт малтмал эрэл хайгуул

2018

15

Б.Цэмбэл

Нягтлан бодогч

2018.04.09

16

Б.Эрхэмбаяр

Ашигт малтмал баяжуулалтын технологийн инженер

2018.04.11

17

Б.Батцэнгэл

Нягтлан бодогч

2018.04.23

18

Ц.Цэдэндамба

Бүрэн дунд

2018.04.23

19

Э.Батболд

Эдийн засагч

2018.04.23

20

Г.Номин-Эрдэнэ

Засал чимэглэл

2018.03.21

21

О.Эрдэнэбаяр

Бүрэн дунд

2018.04.30

22

З.Одбаяр

Бүрэн дунд

2018.05.28

23

Б.Эрдэнэбат

Цахилгаанчин

2018.05.31

24

Б.Батдэлгэр

Авто засварчин

2018.05.03

25

Х.Батнасан

Авто засварчин

2018.05.15

26

Ч.Мөнхболд

Аялал жуулчалал менежер

2018.09.16

27

Ч.Эрдэнэчулуун

Гагнуурчин

2018.

28

Б.Борхүү

Цахилгаанчин

2018.02.13

29

М.Энхтөр

Уул уурхайн удирдлага

2018.

30

Б.Иш

Баяжуулалтын инженер

2018.09.19

31

О.Магнайбаяр

Зураач

2018.01.19

32

Я.Нямдулам

Уул уурхайн ашиглалтын инженер

2018

33

Б.Бямбабадрах

Ашиглалтын инженер

2018.05.03

34

Э.Өнөрбат

Цахилгаан систем

2018.05.11

35

Ч.Нийвандаг

Арга зүйч

2018.05.11

36

Д.Отгонбаяр

Эрх зүйч

2018.05.29

37

В.Алдарсайхан

Тусгай дунд, жолооч, оператор

2018.09.18

38

Э.Энхтайван

Санхүүгийн удирдлага

2018.

39

Б.Булгамаа

Түүхийн багш

2018.06.22

40

Э.Буянхишиг

Баяжуулалт инженер

2018.07.02

41

Б.Золбоо

Ашиглалтын инженер

2018.06.19

42

Ц.Шагдарсүрэн

Эрх зүйч

2018.09.12

43

Х.Гандөл

Маркшейтер

2018.12.01

44

Г.Энхзул

Багш орчуулагч

2018.06.21

45

Г.Урангоо

Эмч

2018.08.08

46

Б.Хишигжаргал

Эмч

2018.08.16

47

Э.Тэмүүжин

Уулын ашиглалтын инженер

2018

48

Ц.Отгонсүрэн

ОУЭЗХ

2018

49

Ц.Анхбаяр

Механик инженер

2018.06.14

50

М.Энхбат

Бүрэн дунд

2018.07.20

51

Д.Мөнхчулуун

Авто инженер

2018.06.27

52

Ц.Батжаргал

Авто инженер

2018.06.27

53

Д.Ганхуяг

Бүрэн дунд

2018

54

Э.Бэлэгсайхан

Бүрэн дунд

2018

55

Б.Батцэгнэл

Геологич

2018.04.09

56

С.Ичинноров

Уулын инженер ашиглалт

2018.05.30

57

Л.Гансүх

Геологич

2018.03.19

58

Т.Ариунтунгалаг

Олон улсын худалдаа

2018.08.03

59

Л.Ууганбаяр

ХММ оператор

2018.06.28

60

Б.Уранчимэг

орчуулагч

2018.07.30

61

Б.Шинэболд

Бүрэн дунд

2018.03.17

62

Б.Бөхбаяр

Ашиглалтын инженер

2018.06.27

63

О.Мөнхбат

Геологи

2018.01.29

64

Т.Уянгасайхан

Багш орчуулагч

2018.07.20

65

Б.Аюушжав

Уул уурхай ашиглалт

2018

66

Ч.Батзориг

Агроном

2018

67

С.Нямхүү

Хүнсний технолог инженер

2018.07.02

68

Д.Азбаяр

Уул уурхайн баяжуулалт

2018.06.25

69

О.Ууганбат

Геологи

2018.06.27

70

Б.Батхолбоо

Эксковаторын оператор

2018.06.28

71

А.Анхбаяр

Оператор

2018.08.20

72

Т.Амгалан

УУА Инженер

2018.09.21

73

Г.Гансүх

Тусгай дунд

2018.12.11

74

Э.Цэцэгбал

Багш

2018.12.17

75

Б.Өнөмөнх

Эрх зүйч

2018.

76

С.Хүрэлбагана

Багш дасгалжуулагч

2018.12.11

77

Т.Болорзаяа

Эрх зүйч

2018.09.25

78

Г.Эрдэнэ-Очир

УУА инженер

2018.12.12

79

Г.Мягмаржав

Геофизик инженер

2018.12.12

80

Д.Баасантогтох

Олон нийтийн харилцаа

2018

81

У.Ерөөлт

Газар зохион байгуулагч

2018.12.26

82

Ц.Батзаяа

Эрх зүйч

2018

83

Б.Бэхбат

Уул уурхайн менежмент

2018.11.22

84

Б.Нямхүү

УУА инженер

2018.12.03

85

Н.Ганболд

Механик авто засвар

2018

86

Э.Мөнх-Эрдэнэ

УУА технологи

2018

87

М.Сэргэлэн

Бүрэн дунд

2018.11.07

88

З.Анхжаргал

Төмөр замын инженер

2018.10.22

89

С.Гантөгс

УУ менежмент

2018.09.17

90

М.Орхонбат

Санхүүгийн менежмент

2018_09.17

91

Г.Оюунтуул

Эрх зүйч

2018.09.18

92

Ц.Баярмаа

Бизнес менежмент

2018.09.15

93

С.Нямсайхан

Олон улсын боловсрол, хэл судлаач

2018.09.18

94

Ц.Ганхүлэг

Багш

2018.07.06

95

Д.Загабазар

Геологи

2018.11.05

96

Ё.Ууганбаяр

Бүрэн дунд

2018

97

Э.Нарангэрэл

Бүрэн дунд

2018.10.31

98

Х.Батболд

Бүрэн дунд

2018.10.29

99

Э.Мягмарсүрэн

Экологи байгаль хамгаалал

2018.

100

Ш.Магнайбаяр

Тусгай дунд

2018.10.25

101

Б.Боргилхуяг

Бүрэн дунд

2018.10.16

102

И.Баттуул

Бүрэн дунд

2018.10.18

103

М.Мөнхгэрэл

сэтгүүлч

2018.10.17

104

Б.Наранцэцэг

Үсчин

2018

105

Ц.Гансүх

Нябо, эдийн засагч

2018.11.12

106

Б.Нямхүү

Цахилгаачин

2018

107

Б.Даваадорж

УУ менежмент

2018.11.07

108

Э.Хулан

Байгаль орчин нөхөн сэргээлт

2018.05.17

109

Л.Нямхүү

Хууль эрх зүйч

2018.11.02

110

Г.Батзаяа

УУ менежмент, Санхүүгийн менежмент

2018.12.26

111

Ч.Алдармаа

Аялал зуучлалын менежмент

2018.12.24

112

Л.Ядамсүрэн

Бүрэн дунд

2018

113

Ж.Батхуяг

Нүүрсний химч

2018.12.19

114

С.Улаанхүү

Баяжуулахын техникч

2018.12.25

115

Х.Бадамханд

Бүрэн дунд

2018.12.25

116

Г_Намсрай

Бүрэн дунд

2018.09.26

117

Г.Оюунтуяа

Экологийн инженер

2018.12.13

118

Б.Ганчимэг

Бүрэн дунд

2018.10.12

119

О.Чинхүсэл

Эрх зүйч

2018.09.15

120

Д.Долгорсүрэн

Багш

2018.12.14

121

Л.Нямдорж

Эрх зүйч

2018

122

Ж.Бат-эрдэнэ

Бүрэн дунд

2018

123

П.Амарбаясгалан

Аялал жуулчилалын менежер

2018

124

Б.Марина

Бүрэн дунд

2018

125

О.Ариунболд

Бүрэн дунд

2018.09.13

126

А.Батсүх

Банк, Эдийн засаг бизнесийн удирдлага

2018.09.13

127

С.Гэрэлтуяа

Менежмент хүний нөөц, артеллерийн тооцоочин

2018.09.18

128

С.Дарханбат

Жолооч

2018.09.14

129

Г.Нармандах

Жолооч

2018.09.14

130

Р.Мягмар

ХАБЭА

2018.09.14

131

Ж.Гантуяа

Банкны эдийн засаг, нябо

2018.12.03

132

Б.Батсайхан

Математик-Программ хангамжийн инженер

2018.10.22

134

С.Цогбаяр

Ойн инженер, ХАБЭА-ын ажилтан

2018.09.19

135

О.Мөнхбат

Социологич

2018.09.17

136

Н.Баасандорж

Аялал жуулчлалын менежмент

2018.09.20

137

Э.Чимэддулам

Эрүүл ахуйч, тархвар судлаач, анагаах ухааны доктор

2018.09.17

138

Б.Өнөмөнх

Эрх зүйч

2018.09.13

139

М.Нинжбадам

Хүнснийтехнологийн инженер, эрүүл ахуйч

2018.09.18

140

С.Батхүү

Эдийн засагч

2018.09.17

141

С.Баярбат

Нягтлан бодогч

2018.09.20

142

А.Эрдэнэбаатар

Ил уурхайн ашиглалтын инженер

2018.09.18

143

Э.Чулуунсүх

Уул уурхайн ашиглалтын инженер

2018.09.13

144

Э.Солонго

Эрх зүйч

2018.08.29

145

Д.Баатаржав

Барилга архитектур

2018.07.17

146

Ж.Арсланбаатар

Жолооч, засварчин

2018.10.11

147

В.Одбаяр

Ашигт малтмалын эрэл хайгуул

2018.09.10

148

Э.Ганболд

ОУ-ын банк санхүүгийн мэргэжилтэн, нягтлан бодогч

2018.10.05

149

Н.Амарбаяр

Уул уурхайн ашиглалтын технологи

2018.10.13

150

Б.Чулуунсүх

Геологич

2018.10.10

151

Ц.Мөнхжаргал

Сувилагч, Санхүү удирдлага нягтлан бодогч

2018.10.12

152

Б.Анхбаяр

Холбоочин, оператор

2018.10.10

153

М.Мөнхбат

Жолооч

2018.06.11

154

Э.Дэлгэрбаяр

АММЗ

2018.10.06

155

Н.Мөнгөнсувд

Барилгын техникч

2018.10.04

156

Л.Өнөрзаяа

Нийгмийн эрүүл мэнд судлагч

2018.09.11

157

С.Эрдэнэбаатар

Зохион байгуулагч

2018.10.04

158

Б.Энхбат

Санхүүч

2018.07.19

159

Б.Хишигтогтох

Эконометрик, Удирдахуйн ухааны магистр

2018.08.08

160

Б.Батдаваа

Бизнесийн удирдлага

2018.09.13

161

Л.Өнөрзаяа

Эмч

2018.08.20

162

Т.Тэмүүлэн

Бүрэн дунд, Экскаваторын оператор

2018.09.25

163

И.Чанцалмаа

Экологи байгаль судлал, Удирдлагын арга зүйч

2018.10.03

164

О.Болдбаяр

Бизнесийн удирдлага

2018

165

Б.Төгөлдөр

Төрийн удирдлага

2018

166

Б.Батмягмар

Аялал жуулчлал менежмент, газар зохион байгуулалт

2018.08.02

167

Т.Хулан

Социологич, сэтгэл зүйч

2018.03.02

168

М.Отгонтуяа

Үйлдвэрлэлийн технологи

2018.01.28

169

Н.Цоодол

Оператор

2018.09.05

170

Т.Бат-Очир

Уул уурхайн ашиглалтын инженер

2018.06.17

171

З.Сугар

Уул уурхайн ашиглалтын инженер

2018.09.19

172

Т.Билгүүн

График дизайн медиа-анимейшн

2018

173

Э.Болдоо

Хүнд машин механизмын оператор

2018.09.06

174

И.Баасанхүү

Мэдээллийн технологи

2018.07.04

175

Ч.Гэрэл

Нягтлан бодох бүртгэл

2018.09.13

176

Б.Шүрхүү

Нягтлан бодогч

2018.09.18

177

Б.Мөнхбат

Нягтлан бодогч

2018.09.19

178

Б.Батбаатар

Жолооч

2018.09.17

179

О.Арцхүү

Цахилгааны инженер

2018.09.17

180

Г.Ариунболд

Уул уурхайн ашиглалтын технологи

2018.09.21

181

С.Ганболд

Эксковаторын оператор

2018.09.05

182

Б.Ганжигүүр

Бүрэн дунд, ХММ оператор

2018.09.08

183

Д.Болд-Эрдэнэ

Бизнесийн удирдлага

2018.09.11

184

Н.Мөнхтамир

Үйлдвэрлэлийн механикжуулалт

2018.09.12

185

А.Дашпунцаг

Банкны менежмент

2018.09.13

186

Г.Одгэрэл

Уул уурхайн ашиглалтын инженер

2018.09.13

187

О.Эрдэнэбаяр

Уул уурхайн цахилгаан тоног төхөөрөмжийн ашиглалт

2018.09.14

188

Ч.Чимэдцэеий

Бүрэн дунд, Жолооч

2018.08.01

189

Б.Элбэгдорж

УАУ-ны их эмч

2018

190

Б.Тэнүүнзаяа

Уурхайн цахилгаан тоног төхөөрөмж

2018.08.27

191

Ш.Гансүх

Бүрэн дунд, Трактор комбайн

2018.08.23

192

Х.Батнасан

Автозасварчин

2018.07.28

193

Ц.Дарханбаяр

Автын засварчин тусгай дунд токарьчин

2018.08.20

194

Б.Нямхүү

Уул уурхайн ашиглалт

2018.08.07

195

Г.Оюунтуяа

Экологийн инженер

2018.08.21

196

Б.Дөлгөөнтамир

Ашиглалтын технологи

2018.08.08

197

Н.Дэлгэрцогт

Хайгуулын өрөмдлөгч

2018.08.20

198

Б.Гантөмөр

Програмист

2018

199

Ц.Амгаланбаяр

Бүрэн дунд, Оператор

2018.08.15

200

Ж.Хатанбаатар

ХММО

2018

201

Л.Мөнхбат

Маркшейдер

2018

202

Э.Ариунсайхан

Улс төр судлаач

2018.08.09

203

Б.Болор-Эрдэнэ

Улс төр судлаач

2018.08.09

204

О.Онон

Геологи

2018.07.27

205

М.Золжаргал

Жолооч

2018.08.06

206

Н.Гантөмөр

Суурь машины оператор

2018.08.14

207

Ц.Түмэннаст

Геодези

2018.08.10